Lexus SC 430 430 4.3 V8 Automaat - Full Option

Gewijzigd sinds 1 dag
Gratis Autorapport van Finnik

Lexus SC 430 430 4.3 V8 Automaat - Full Option

(Financieren?)
€ 8.885,-
  • BouwjaarFeb 2002
  • Kilometerstand333.853 km
  • Vermogen286 PK
  • BrandstofBenzine
  • SchakelingAutomatisch
  • APK totJanuari 2024
  • KenmerkenRood, Metallic lakCabrio2 deuren2 zitplaatsen
  • LandversieNederland
  • Garanties
    BOVAG Garantie
    BOVAG Garantie

    Tot 12 maanden na aankoop worden gebreken kosteloos hersteld*.

    Onpartijdige Hulp bij Klachten in geval van onenigheid over de uitvoering en uitleg van de BOVAG Garantie en BOVAG Algemene Voorwaarden.

    Toegang tot de Geschillencommissie (indien bemiddeling niet leidt tot een oplossing).

    Nakomingsgarantie: als de Geschillencommissie een bindende uitspraak doet in een zaak, dan staat BOVAG, binnen grenzen, garant voor nakoming van die uitspraak.

    De voorwaarden zijn afgestemd met de ANWB en Consumentenbond.

    * Zie www.bovag.nl/garantie voor de voorwaarden
    NAP-Check
    NAP-Check

    Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.

  • Kenteken14-HZ-FG

Opties

Informatie van de verkoper

Leuk dat je kijkt naar onze Lexus SC 430!

Het perfecte mediterrane gevoel valt spontaan naar binnen in deze onvervalste cabrio! Een keurige auto, dat is deze Lexus SC, die 333853 kilometer heeft gelopen. De aandrijving van deze Lexus wordt verzorgd door een achtcilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De auto is voorzien van een mooie en comfortabele lederen bekleding. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Sportief rijden stelt eisen aan een stevige zitpositie voor rijder en bijrijder. Vandaar de strakke sportstoelen! De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: getint glas, elektrisch verstelbare stuurkolom, lendensteun, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch inklapbare buitenspiegels.

Veiligheid en gemak zijn er in alle opzichten. Neem bijvoorbeeld de audiobediening op het stuur. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Deze Lexus SC is voorzien van een regensensor, zodat de ruitenwissers altijd de juiste snelheid hebben. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! En deze auto heeft ook verstelbaar stuur, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, buitentemperatuurmeter en bekerhouder als standaard uitrusting.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Met het bandenspanningscontrolesysteem weet u altijd zeker dat de banden op de juiste spanning staan.

Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Het genot van deze cabrio zelf ervaren? Maak dan een proefrit. Bel nu voor een afspraak!





Meer informatie
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Garantie: BOVAG

Opties en accessoires
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airconditioning
- Airconditioning, handbediend, gescheiden links en rechts
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD
- CD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Luidsprekers
- Aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- Lederen bekleding
- ESP
- Traction control
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Boordcomputer
- ABS
- Kaartleeslamp voor
- Leeslamp achter
- Bandenspanningscontrole
- Automatisch dimmende Buitenspiegels
- Startonderbreking
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Park control achter
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Hoofdsteunen achter
- Verlichte Make-Up-Spiegel
- Xenon-koplampen
- Mistlampen
- Halogeen schijnwerpers
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun
- Stuurbekrachtiging
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Stuur elektrisch verstelbaar
- Audiobediening op stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, handbediend
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Alarminstallatie
- Op afstand bedienbare ontgrendeling bagageruimte
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Bestuurdersstoel met lendesteun
- Passagiersstoel met lendesteun
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- El. verst. best. stoel
- El. verst. best. stoel met geheugen
- El. verst. voorstoelen
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Achterruitverwarming
- Getint glas
- Stabilisator

Burg. Backxlaan 2067711 AL NIEUWLEUSEN

Aanbod van deze aanbieder

Neem contact op