Opties
Informatie van de verkoper
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Renault Scenic altijd de controle. Deze auto uit 2005 heeft 192935 kilometer op de teller staan. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en elektrisch bedienbare ramen achter.
De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Renault Scenic zonder problemen op z'n plaats. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Renault heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Deze auto is voorzien van buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Scenic samen. Banden moeten altijd op de juiste spanning zijn. Daarom is deze Renault Scenic voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem.
App of bel voor een afspraak 0485-209002
Wij zijn een Autobedrijf dat reeds ruim 50 jaar BOVAG lid is. Na 30 jaar SEAT dealer te zijn geweest, richten we ons nu alleen nog op het verkopen van dealer kwaliteit occasions. Dit zijn allemaal auto 's die nieuw in Nederland zijn geleverd, in prima technische en optische staat zijn, en voorzien van een aantoonbare gegarandeerde km-stand (NAP).
De genoemde prijs is inclusief rijklaarmaakkosten. Deze netto rijklaarprijs is inclusief tenaamstellingskosten, reinigen van interieur + exterieur en een geldige APK.
Tevens bieden wij u optioneel 3 verschillende service pakketten aan die wij voor u hebben samengesteld :
- Basis € 395,-
- Plus € 695,-
- Premium € 995,-
Uiteraard ruilen wij graag uw huidige auto in. U kunt eventueel uw nieuwe auto direct meenemen als u niet voor een servicepakket kiest, wij kunnen de auto zelf op uw naam zetten.
Ik werk alleen op afspraak omdat ik vaak autos moet ophalen, app of bel voor een afspraak 0485-209002
Whatsapp : 0485-209002
Openingstijden: - Maandags : gesloten
- Dinsdag t/m vrijdag alleen OP AFSPRAAK tussen : 11:00 tot 17:00
- Zaterdag van alleen OP AFSPRAAK tussen : 11:00 tot 16:00
Autobedrijf Arno van Bergen B.V.
Lionstraat 11
5831AL Boxmeer
0485-209002
info@autobedrijfvanbergen.nl
www.autobedrijfvanbergen.nl